خرید از وب سایت های خارجی

سپکس؛ پست اکسپرس

Amazon

آمازون بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جهان است. هر کالایی که شما بخواهید از سراسر جهان در این فروشگاه موجود است.

Alibaba

علی‌بابا بزرگ‌ترین پلتفرم تجارت الکترونیک B2B است. از دستگاه‌های صنعتی گرفته تا خرید عمده کالاهای ریزودرشت.

AliExpress

زیرمجموعه علی‌بابا که برای فروش تعداد پایین کالاهای چینی طراحی شده است. فروشگاهی برای هر کالای چینی که بخواهید.

منبع یابی و خرید کالا

اگر برای خرید کالای خود فروشنده یا تأمین‌کننده مناسبی نمی‌شناسید ما می‌توانیم کالا را برایتان منبع‌یابی کنیم. خیلی از تولید‌کنندگان یا تأمین‌کنندگان معتبر به‌راحتی با مشتریان تازه، کار نمی‌کنند. به زبان ساده پیداکردن منبع خرید مطمئن کار ساده‌ای نیست و نیاز به شناخت بازار مقصد دارد. ما در کنار شما هستیم تا به بهترین و خوش‌قیمت‌ترین تأمین‌کنندگان دست پیدا کنید.

مشاوره خرید خارجی

برای داشتن خریدی بهتر و جلوگیری از صرف هزینه اضافه، می‌توانید از مشاوره خرید خارجی ما استفاده کنید. گاهی ممکن است روش حمل یک کالا تبدیل به مانعی برای واردات شود و گاه خود نوع کالا. کارشناسان سپکس با اطلاع دقیق از کالاهای مجاز، مجوزهای موردنیاز و استانداردهای حمل در کنار شما هستند تا کالا یا بسته شما در کمترین زمان و با کمترین هزینه به دستتان برسد.

اعتبارسنجی تأمین کننده

خرید عمده از یک تأمین‌کننده ناشناس می‌تواند پرریسک باشد. اینجا می‌توانید از سرویس اعتبارسنجی تأمین‌کننده بهره ببرید. حسب نیاز ممکن است شما با تأمین‌کننده‌ای کار کنید که پیش‌ازاین سابقه همکاری با آن را نداشته‌اید. اگر می‌خواهید از صحت‌وسقم مورد ادعای تأمین‌کننده‌ها مطمئن شوید بهترین راه استفاده از سرویس اعتبارسنجی تأمین‌کنندگان در کشورهای خارجی است.

پرداخت حواله

اگر در پرداخت ارزی برای خریدتان به مشکل برخوردید، اصلاً نگران نباشید؛ می‌توانید روی ما حساب کنید. برخی از مشتریان برای پرداخت هزینه کالای خود ممکن است به صرافی معتبر دسترسی نداشته باشند. در این صورت سپکس در کنار شماست تا به آسان‌ترین شکل کار پرداخت حواله برای خرید را به واردکنندگان عزیز عرضه کند.